(Kiss András által sponzorált kiadásában készült. A kék                       színre kattintva  nyitható meg.)

Székelyföld interaktív autótérképét megkapja, ha a  piros Ide kattintva szövegre kattint.

(térkép Archívum  Rovás Infó )

(A megfelelő rész megtekintéséhez a kurzor ráillesztve húzható ! A plusz vagy a minusz jelre kattintva nagyítható, kicsinyithető.)

A térkép Kiss András - a térkép jogtulajdonosa - felkérésére készült 1: 200.000 méretarányban.  Készítője: Faragó Imre térképész egyetemi tanár.

Mobil telefonon és számítógépen segíti az útbaigazítást. Falitérkép és autótérkép a megjelenítési formája.

Ez a műhely munka a sorozat egyik eleme, az iskolai oktatás segédanyagául szolgál.

További érdeklődés és észrevételt a térképpel kapcsolatban az Erdélyi Szövetségnél jelezhető.

Oldal: Székelyföld térképe. (Mobilra is!) Rovás-település- és irányítószámjegyzék